Forum-Rap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum-Rap

Forum-Rap Türkiyenin Rap Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Rap Bölümü
Yeniyim .. Hadi tanışalım :) Icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2012 9:48 pm tarafından djserhat

» CanDenk Pro [Derleme] Albüm 2012
Yeniyim .. Hadi tanışalım :) Icon_minitimeCuma Şub. 03, 2012 10:14 am tarafından Mahzen26

» 8X YENİ SÜPER ŞARKIlAR
Yeniyim .. Hadi tanışalım :) Icon_minitimeÇarş. Tem. 06, 2011 1:21 pm tarafından 8XX

» Mechanic UnderGround Rap 2011 ( Full Albüm )
Yeniyim .. Hadi tanışalım :) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 12:22 am tarafından Mechanic

» Forza Serseri - Hey Merhaba (Demo)
Yeniyim .. Hadi tanışalım :) Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 10:25 pm tarafından Forzaserseri

» söz yazıyorum
Yeniyim .. Hadi tanışalım :) Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 7:45 pm tarafından KızılTilki

» söz yazıyorum
Yeniyim .. Hadi tanışalım :) Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 7:45 pm tarafından KızılTilki

» söz yazıyorum
Yeniyim .. Hadi tanışalım :) Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 7:44 pm tarafından KızılTilki

» söz yazıyorum
Yeniyim .. Hadi tanışalım :) Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 7:43 pm tarafından KızılTilki

En iyi yollayıcılar
Admin
Yeniyim .. Hadi tanışalım :) Vote_lcapYeniyim .. Hadi tanışalım :) Voting_barYeniyim .. Hadi tanışalım :) Vote_rcap 
Mc-lis-
Yeniyim .. Hadi tanışalım :) Vote_lcapYeniyim .. Hadi tanışalım :) Voting_barYeniyim .. Hadi tanışalım :) Vote_rcap 
KızılTilki
barbarosasc
azRa92_Rap
mmmjjj
rapte1
rapkoLıq
Mc Tornado
shaqof
Istatistikler
Toplam 133 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: bossphorus

Kullanıcılarımız toplam 116 mesaj attılar bunda 1 konu

Yeniyim .. Hadi tanışalım :)

YazarMesaj
volo
Üye
Üye

Rep : 6

Yeniyim .. Hadi tanışalım :) Empty
MesajKonu: Yeniyim .. Hadi tanışalım :)   Yeniyim .. Hadi tanışalım :) Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 8:39 am

merhabalar arkadaşlar... Ben volodya a.k.a HeLL asıl adım Özgür ÖZYILMAZ. 11.11.1993 Sinop Doğumluyum. 2002 yılından 2004 yılına kadar sadece dinlemekle yetindim.2004 yılından itibaren bir adım daha attım ve ilk demo kaydımı aldım.2005 yılında arkadaşımla beraber bir studio oluşturduk ve grup haline geldik sadece iki kişiyiz benim dışımda bir de Halvet Azap var.Studio ekipmanları olarak;

Mic. ; Rode NT 2a
Mixer: Behringer XENYX 802
Ses Kartı: Creative X-Fı Elite Pro
Monitor-Speaker: Yamaha HS 50M 5"
Kulaklık: Behringer HeadPhones Hpm1000

Studiomuzu gün geçtikçe geliştiriyoruz.Kayıt sadece 20 lira ile ücretlendirilmiştir.

Parçalarımı dinlemek isterseniz;

www.myspace.com/volodyahell

Facebook Fan sayfam(kişisel):

www.facebook.com/voloHeLL

ve son olarak iletişim için;

e-mail:kkuzeyli_@windowslive.com
Gsm: 554 908 96 54

Yeniyim .. Hadi tanışalım :)
1 sayfadaki 1 sayfası